26. oktobrī no plkst. 16.30 Ogres Jauniešu centrā notiks tikšanās ar Latvijas medju jomas ekspertiem, kas dalīsies savā pieredzē un zināšanās ar jauniešiem.

Pasākumā piedalīsies TV3 group Latvia Programmu direktore Elīna Jēkabsone, RUS TVNET galvenā redaktore Ērika Staškeviča, dīdžejs, kā arī mūzikas producents un Latvijas Radio 5 – Pieci.lv mūzikas redaktors Makree, Gustavs Ķibilds un Emīls Ozoliņš no reklāmu un filmu producēšanas studijas Penthaus Co. Savukārt noslēgumā padomus sniegs viens no Latvijā zināmākajiem digitālā satura veidotājiem Niklāvs Mičulis un Helio Media” izpilddirektors, STV un 360TV izpilddirektors Kaspars Ozoliņš.

Mediju pēcpusdiena norisināsies starptautiskās jauniešu nometnes “Young Media Sharks 2022” ietvaros. Nometne norisinās jau astoto gadu un šī gada mājvieta ir Ogre. No 25. līdz 29. oktobrim vidusskolēni gan no Latvijas, gan Somijas un citām valstīm gūs jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas mediju jomas profesionāļu vadībā. “Young Media Sharks 2022” rīko organizācija “Avantis” ar Vācijas vēstniecības un Ogres novada pašvaldības atbalstu.

Pasākuma norises vieta Ogres Jauniešu centrs, Brīvības iela 40.

Aicināts ikviens interesents ! Būs kafija un cepumi :)