Haizivis un draugi!

Mēs ar prieku aicinām jūs pieteikties uz ievērojamās igauņu dokumentālo filmu veidotājas Kersti Uibo meistardarbnīcu “Mirkļi kadros” 28. oktobrī fonda “Viegli telpās”.

Meistardarbnīcas mērķis ir iemācīties strādāt divatā (tā kā filmu veidošana ir kopdarbs), lai izveidotu uzticēšanos starp filmu veidotājiem un tiem, kurus filmē, kā arī iemācītos vērst uzmanību uz esošo momentu. Pasākuma ietvaros tiks izveidoti īsi, dokumentāli kadri, kas pēc tam tiks projicēti un kopīgi analizēti. Uzdevumam nav nepieciešama montāža – lēmumi būs jāpieņem filmēšanas laikā.

KERSTI UIBO ir dokumentālo filmu veidotāja un pasniedzēja (www.kerstiuibo.co.uk). Viņas filmas ir rādītas Ņujorkas Modernās mākslas muzejā, Baltijas filmu retrospektīvos un festivālos visā pasaulē. Kersti ir vadījusi radošās meistardarbnīcas Londonā, Ņujorkā, Ņūdelī, Maskavā, Pērnavā un citur. Viņa saka: “Es sevi sauktu par ceļotāju, kurš izmanto kameru kā atslēgu, lai atvērtu jaunas durvis, par stopētāju, kurš izbauda pareizo cilvēku un vietu atrašanu ar intuīciju.

Pasākumu atbalsta Vācijas Ārlietu ministrija, Izglītības un Zinātnes ministrija, fonds “Viegli”.

Šī ir pavisam unikāla iespēja, jo meistardarbnīca būs bez maksas. Pieteikšanās notiek līdz 21.oktobrim. Vairāk par to lasi šeit.