Ne jau velti saka, ka Young Media Sharks dod iespējas milža lielumā! Tas viss ir pa īstam. Šoreiz gan nekā dalībnieki, bet liela komanda haizivis piedalījās ZZ Festivālā.

Šogad festivāls uzņēma milzum daudz dalībnieku un visādu citādu viesu, jo šis ir tā desmit gadu dzimšanas dienas svinamais gads. Bērni, jūra, kaucieni, saucieni un vēl nedaudz bērnu, un vēl daudz- tā aptuveni festivāls izskatās no malas. Pa vidu tam visam, šarki pamanījās izziņot un paziņot galveno vēsti- pieteikšanās nometnei YMS2k16 ir sākusies! Vai tā bija mūsu vaina, vai paša lieliskā notikuma nopelns, bet gribētāju bija daudz un tikai daži nīgrie ņurdieni, kas nozīmēja nē-paldies-man-uzlīmi-nevajag, viss kopumā atmaksājās ar krietnu pulku smaidošu un dedzībā mirdzošu jauno zivteļu acīm. Mazākajiem bija iespēja “atčekoties” lielajā Latvijas akvārijā, bet lielākie, izpildot īpašu testu, varēja uzzināt, kas patiesībā ir- haizivs vai siļķe. Statistika liecināja, ka haizivis ir un siļķes arī gadās, bet par to citreiz.

Nedomājiet, ka šarki darbojas tikai runājot- piedalījāmies arī ZZ festa orgu interviju veidošanā. Filmēšana un pastāvīga komunikācija ir gandrīz ikdiena, bet arī to jūs uzzināsiet, kļūstot par haizivi. Dienas noslēgumā šarki tika uzaicināti pasniegt balvas uzvarētājiem. Iespēja strādāt un palīdzēt nenozīmē tikai omes dārza ravēšanu. Šeit zem vārda- “palīdzēt” slēpjas arī “iekļūt vip zonā”, “satikt Justu”, “smieties kopā ar ZZ lāci” un “iet roku rokā ar Zī un Zē”, TĀPĒC nekad nesakiet nē un metieties iekšā krācēs, tiklīdz tas iespējams, jo nekad nevar zināt, kas slēpjas jūras dzelmē- vai tā būs dārgumu lāde vai vecas aļģes, tas lai paliek jūsu ziņā.

Tiekamies YMS un, lai sākas piedzīvojums!