Cienījamās lasītājas un lasītāji! Ar šo brīdi varu priecīgi paziņot, ka visas atskaites par nometni Young Media Sharks 2013, kas norisinājās Kuldīgas novada Pelču speciālajā internātpamatskolā, ir nodotas un var teikt, ka nometnes projekts ir veiksmīgi noslēdzies. Par to varam šobrīd būt patiesi priecīgi. Un kā katrā prieka reizē – ir jāpasaka LIELS PALDIES tiem, kas visi kopā un katrs atsevišķi pielika roku, lai šī nometne izdotos. Tāpēc sākšu ar cilvēkiem, bez kuriem nekas nebūtu bijis iespējams:

Ilona Bičevska, Ludmila Kasperoviča, Viktorija Kasperoviča, Sanita Roze, Lauris Klagišs, Aigars Lazdāns, Andris Purvlīcis, Kathy Giles Diaz, Evija Čudare, Diāna Sīmansone, Jānis Lejiņš, Anda Rožukalne, Aivars Kapačs, Ināra Oļeno, Inga Bērziņa, Santa Dubure, Ilze Dambīte – Damberga, Signeta Reimane, Anete Antrope, Kristaps Bērziņš, Kristīne Urbacāne, Uģis Polis, Uldis Pāvuls, Mārtiņš Liberts, Gatis Mūrnieks, Sigvards Dzelzkalējs, Raitis Valainis, Niklāvs Kālbergs, Dzintars Dreibergs, Agnese Ivane, Jim Jacoby, Liene Jurgelāne, Olga Lazitsky, Inga Spriņģe, Gatis Rozenfelds, Ernests Štāls, Guntis Pakalns, Gunta Baško Melbārde, Zane Peneze, Sandra Taube, Mārtiņš Amtmanis, Juris Simanovskis, Valdis Ošiņš, Agija Krasta, Madars Upītis, Arnis Račinskis, Miks Latvis, Mārtiņš Kozlovskis, Baiba Linga Bērziņa,  Kārlis Ulmanis, Laura Slaviņa, Inese Blaune, Jānis Pipars, Inese Upmane. 9599607591_7b420e1cfe_o

Šie cilvēki veido to patīkamo atmosfēru, kuru izbaudīja visi Young Media Sharks 2013 dalībnieki un tāpēc paldies arī viņiem – par to, ka viņi centās, viņi bija, viņi piedalījās visos notikumos, viņi mācījās un viņi guva jaunu pieredzi savai turpmākajai dzīvei. Un te nu viņi visi ir:

Mārtiņš Šteins, Artūrs Grugulis, Nauris Kristofers Gailītis, Kristīne Antonova, Elīza Burmistre, Edgars Drusts, Kārlis Upsavs, Annija Spēka, Eduards Ozerinskis, Daniēls Portnajs, Ričards Križanovskis, Nauris Vilde, Justīne Čerņavska, Marta Kalēja, Kristaps Stikuts, Tedis Teodors Murņikovs, Agnese Dimza, Kadrija Valdemāre, Ilvija Mežiņa, Diāna Ramane, Kristīne Jakovļeva, Elvīra Gruze, Fēlikss Bikaunieks, Marija Rācene, Krista Štrausa, Patrīcija Kolāte, Elizabete Katrīna Laudiņa, Evelīna Štefane, Gundega Tupiņa, Artūrs Jumiķis, Ritvars Stankēvičs, Kārlis Kļaviņš, Madara Krēvica, Elīna Sustenberga, Laura Preise, Konrāds Bušs, Agnese Karlsone, Liene Juškovska, Dina Ivanova, Una Ozoliņa, Zintis Mazdrēvics, Simona Čeičiniece, Madara Mačiņa, Liene Andrēviča, Sigita Ševceva, Zane Grudule, Baiba Podniece, Elvita Barkovska, Liene Veršinska, Marta Rudzīte.

Protams, ka šis viss ir mūsu un jūsu kopdarbs. Un lai tas būtu patiesi veiksmīgs, daudzi uzņēmumi un organizācija ir raduši iespēju šo visu atbalstīt ar finansu līdzekļiem, bez kā nebūtu iespējams nekas. Un tāpēc viens LIELS PALDIES jāsaka katrai no organizācijām, kas piedalījās starptautiskās mediju nometnes Young Media Sharks 2013 atbalstīšanā.

ASV Vēstniecība Latvijā, Latvijas Tālrunis – Pilsēta 24, Izglītības un Zinātnes ministrija, Sabiedrības Integrācijas fonds, Kuldīgas novada Dome, Rīgas Stradiņa universitāte, biedrība Avantis.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ Finanšu instruments un Latvijas valsts, www.sif.lv www.eeagrants.lv www.eeagrants.org, Projekts īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2013.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros, Starptautiskā mediju nometne Young Media Sharks un Arizonas Valsts universitātes Valtera Kronkaita žurnālistikas un masu komunikācijas skolas profesora Jim Jacoby vizīte Latvijā ir iespējama pateicoties Rīgas Stradiņa Universitātes finansiālajam atbalstam.