Kas šī  būs par vasaru! Pavisam nesen mūsu sharki – video veidotāji atgriezās no festivāla “Kino Pedālis”, bet jau tagad gatavojamies citiem lieliskiem draugu un mūsu pašu projektiem.

Bet par visu pēc kārtas.

Lielais, patīkamais satraukums ir par “Young Media Sharks 2017” vasaras nometni, kas notiks jau piekto reizi, Kuldīgā. Tā mums katru gadu ir sezona līdz par rudenim, kurai gatavojamies un gatavojas arī labākie mediju, kino un saistīto nozaru eksperti no Latvijas un citām valstīm, kuri būs nometnes praktisko nodarbību pasniedzēji.

Labākais tajā visa – , kad nometne ir noslēgusies, nekad  nav pēcgaršas beidzot tas ir beidzies. Protams, liels komandas nogurums, taču virs tā lielā laime satikt tik foršus, talantīgus jauniešus no dažādām valstīm. Pabijot abās pusēs – gan dalībnieka, gan organizatora – skaidrs ir arī tas, šis ir piedzīvojums, kas maina dzīvi. Piesakies, gribam satikt arī Tevi!

Šogad uzsākam “Young Media House”, kas piedāvās jauniešiem vietu radošai kopradei un savu iniciatīvu īstenošanai, meklēsim jaunos un talantīgos arī tam. Par to vairāk drīz, drīz, drīz! Starta pozīcijā arī pavisam jauns projekts “Viena komanda” – jauniešu un senioru radošās darbnīcas, kurās dalībnieki līdz oktobrim apmainīsies pieredzē. Jaunieši iemācīs improvizācijas teātra elementus, kopīgi ar senioriem fotogrāfēs un filmēs. Būs arī divas darbnīcas, kuru tematus izvēlēsies un vadīs paši seniori, padaloties ar savām prasmēm.

Drīz arī šarku veidotā žurnāla “IZvēlies” vasaras numurs. Bet jau jūnijā kopā ar organizāciju “Young Folks LV” uzsāksim jauniešu iniciatīvas projektu “[rec:]aktīvie portreti” – Latvijas simtgadei veltītu video interviju sēriju, kurā jauniešiem būs iespēja uzdot jautājumus spilgtām Latvijas personībām. No 30. jūnija līdz 1. jūlijam filmēšanas komanda dosies uz Sarunu festivālu “LAMPA”, kur demonstrēsim sharku veidotas īsfilmas un veidosim video reportāžu.

Vai arī Tu vēlies vēlies kļūt par vienu no sharku komandas? Sāc ar pieteikšanos “Young Media Sharks 2017” vasaras nometnē!

PALDIES lielākajam atbalstītājam Vācijas Federālajai Ārlietu ministrijai par “Young Media House”, “Young Media Sharks 2017” un “Izvēlies”, Gētes institūtam Rīgā, Kuldīgas pilsētai, Baltijas-Amerikas Brīvības fondam un augstskolai RISEBA par “Young Media Sharks 2017”, Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūrai par “Viena komanda”, “Latvijas Pilsoniskajai Aliansei” par “[rec:]aktīvajiem portretiem” un fondam atvērtai sabiedrībai “DOTS” par iespēju piedalīties “LAMPA”.