No 25. līdz 29. oktobrim Ogrē norisināsies starptautiskā mediju nometne vidusskolēniem «Young Media Sharks», kur jaunieši gūs unikālas zināšanas un praktiski darbosies iedvesmojošu mediju profesionāļu vadībā.  Pieteikties nometnei var projekta mājaslapā YoungMediaSharks.eu līdz 21. oktobrim.

Izglītojošā jauniešu nometne «Young Media Sharks» notiks jau astoto gadu, un to rīko organizācija «Avantis». Nometnei pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem, kas savu nākotni saista ar žurnālistiku, kino jomu, kultūras menedžmentu vai digitālā satura veidošanu. Pateicoties nometnes atbalstītājiem – Vācijas vēstniecībai un Ogres novada pašvaldībai –, dalība nometnē ir bez maksas.

Šāgada «Young Media Sharks» nometnes pasniedzēji būs: Somijas Televīzijas YLE producents Antti Hirvonen, Latvijas Televīzijas ārzemju ziņu korespondents Gints Amoliņš, digitālā satura viedotājs Niklāvs Mičulis, mūzikas producents, dīdžejs un Radio 5 mūzikas redaktors Makree, Delfi Plus redaktore Vita Dreijere, reklāmas speciālists Raimonds Platacis, TV3 group Latvia Programmu direktore Elīna Jēkabsone un daudzi citi.

Pieteikties nometnei var projekta mājaslapā YoungMediaSharks.eu līdz 21. oktobrim. Jauniešus izvērtēs pēc radošā uzdevuma un motivācijas.