No 24. līdz 29.oktobrim Tukuma novada kinopilsētiņā “Cinevilla” norisināsies mediju nometne “Young Media Sharks”, kur daudzi vidusskolēni no visas Latvijas nedēļas garumā iegūs unikālas zināšanas un praktiski darbosies iedvesmojošu Latvijas un ārvalstu mediju profesionāļu vadībā..

Izglītojošā jauniešu mediju nometne notiks jau devīto gadu. Nometnei pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 14 līdz 18 gadiem, kas savu nākotni saista ar žurnālistiku, kino jomu vai medijiem. Pateicoties nometnes atbalstītājiem, Vācijas vēstniecībai Latvijā un Kuldīgas novada pašvaldībai, dalība nometnē ir bez maksas.

Šogad starp nometnes pasniedzēji būs Ņūjorkas jauniešu mediju centra DCTV vadītājs Džonijs Ramoss, Somijas sabiedriskā medija “YLE” video žurnāliste Kati Laukanena, slavenā igauņu dokumentālā kino režisore Kersti Uibo, Delfi galvenais redaktors Filips Lastovskis, radoši digitāllās aģentūras “Wrong” vadītājs Artis Krilovs un daudzi citi.

Nedēļas laikā jaunieši iedvesmojošās lekcijās un praktiskās nodarbībās varēs apgūt video un digitālās stāstniecības metodes, prezentēšanas prases, iepazīsies ar jaunākajām sociālo mediju tendences, mākslīgā intelekta iespējas un riskus kā arī citām mediju pasaules iespējām un izaicinājumiem.

Pieteikties nometnei var līdz līdz 18.oktobrim, izpildot radošu uzdevumu. Plašāku informāciju par programmu un nometni var atrast oficiālā projekta mājaslapā www.youngmediasharks.eu. 

Vairāk informācijas:

Ilona Bičevska

ilona@avantis.lv

29495959